Догори
Дати відгук

Напівпорожня зала та зухвалі заяви юриста: як судять гірників-страйкарів із Кривого Рогу

Незалежна профспілка гірників обіцяє постраждалим шахтарям підтримку адвокатів та сумнівається у прозорості судового процесу

1 хв на прочитання19 Листопада 2020, 17:35
Фото: Facebook-сторінка Михайла Волинця Фото: Facebook-сторінка Михайла Волинця
Поділитись:

19 листопада відбулося чергове засідання у справі шахтарів із Кривого Рогу, які понад місяць страйкували під землею, аби захистити свої права. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

У нього склалося враження, що засідання намагалися провести без зайвих свідків. До зали суду не пустили містян, які прийшли підтримати обвинувачених. При цьому посилалися на загальнонаціональний карантин.

Здивувала голову профспілки гірників і заява юриста, який відстоює інтереси Криворізького залізорудного комбінату. У відповідь на репліку міністра економіки Ігоря Петрашка про неприпустимість переслідування протестувальників, юрист заявив, що для нього “не є авторитетом міністр економіки”. 

“Впевнений, що адміністрація має на меті виснажити, деморалізувати як відповідачів, так і тих, хто в різний спосіб надає їм підтримку”, - прокоментував ситуацію, що склалася, Волинець

Наступне засідання у справі гірників Кривого Рогу відбудеться 30 листопада. 

Нагадаємо, що страйк шахтарів у Кривому Розі розпочався 3 вересня. 393 гірники відмовилися повертатися на поверхню та вимагали перерахунку й виплат заробітної плати. Підземний протест завершився 17 жовтня. Він тривав 43 доби.

Як ми писали раніше, 6 листопада Жовтневий  районний суд  міста Кривий Ріг розпочав судове засідання у справі місцевих шахтарів, які оголосили підземний страйк і понад місяць не підіймалися із шахти на поверхню.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.