Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Вода
  • Найбільше місто Австралії Сідней йде під воду — сотні тисяч людей готують до евакуації (фото, відео)

Найбільше місто Австралії Сідней йде під воду — сотні тисяч людей готують до евакуації (фото, відео)

Місцева влада говорить про «подію, яка трапляється раз на 100 років»

2 хв на прочитання21 Березня 2021, 21:25
Фото: Alex McNaught, roving-rye.com photography/via REUTERS - Повені затопили штат Новий Південний Уельс Фото: Alex McNaught, roving-rye.com photography/via REUTERS - Повені затопили штат Новий Південний Уельс
Поділитись:

В Австралії влада Сіднея наказала евакуювати більшу частину міста через великий ризик повеней. Уряд оголосив про стан стихійного лиха в деяких регіонах. Про це повідомляє BBC.

Місцеві чиновники заявили, що всі, хто мешкають у низько розташованих регіонах Сіднея, повинні виїхати звідти. Очікується, що через 12 годин у місті випаде до 100 мм дощу, а в деяких районах — до 300 мм.

За словами прем'єр-міністр австралійського штату Новий Південний Уельс Гледіс Береджиклян, частина північного узбережжя штату переживає «подію, яка трапляється раз на 100 років» та попередила про небезпеку. Там під час повені врятували вже десятки людей, ще тисячам жителям Сіднея можуть наказати евакуюватися. 

Фото: REUTERS/Loren Elliott

Основні дороги залишаються в цьому районі міста перекритими, а в центрах аварійної евакуації, які створили у всіх штатах Австралії, збираються сотні людей. Напередодні, 20 березня, річка Варрагамба — головне джерело води Сіднея — почала розливатися вперше за останні роки, що значно погіршило ситуацію в регіоні.

Зливи та сильний вітер, імовірно, триватимуть до кінця наступного тижня. Державні службовці з надзвичайних ситуацій уже заявили, що деякі школи у постраждалих районах закриють, мешканців просять залишатися працювати вдома.

Раніще ми розповідали, що у найближчі 20-30 років на Одещині усі малі та середні ріки пересохнуть.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Більше з GreenPost