Четвер, 13 Серпня 2020
Догори
Дати відгук

"Нафтогаз" відкрив електрозаправку в центрі Києва (фото)

Про це повідомили у КМДА

1 хв на прочитання31 Липня 2020, 20:55 189
Фото КМДА Фото КМДА
Поділитись:

Центр столиці почали облаштовувати зарядними станціями для електромобілів. Відтепер їх можна зарядити на вул. Богдана Хмельницького, 6 - на паркувальному майданчику "Київтранспарксервісу". Про це повідомила пресслужба КМДА.

"20 електрозарядних станцій місто планує облаштувати до кінця року в рамках спільного проєкту міської влади та НАК "Нафтогаз України". Спочатку електрозарядні станції з'являтимуться в центрі, а згодом — в усіх районах Києва", - йдеться в повідомленні.

Це вже друга електрозаправка "Нафтогазу" у столиці. Облаштування в Києві зарядних станцій для електромобілів – пілотний проєкт з перспективою розвитку екологічної транспортної інфраструктури.

"Електромобілів у Києві стає дедалі більше, проте інфраструктура для них ще недостатньо розвинута. Київська міська влада спільно з НАК "Нафтогаз України" організовує перший пілотний проєкт із влаштування на вулично-дорожній мережі Києва електрозарядних станцій для електричних авто. Хочу запевнити, що місто сприятиме розвитку екологічного транспорту", - зазначив Валентин Осипов, директор Департаменту транспортної інфраструктури.


Зазначається, що електрозаправки WeEnergy – універсальні й підходять для всіх типів електроавтомобілів. Вартість послуг на станції – 5,5 грн/кВт·год. 

Тим часом, "Нафтогаз" отримає майже 52 млн євро кредиту від Євробанку на енергонезалежність.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.