Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Вода
  • На Житомирщині у Тетерів продовжують стікати нечистоти, загинуло 17,5 тисяч екземплярів риб (ФОТО)

На Житомирщині у Тетерів продовжують стікати нечистоти, загинуло 17,5 тисяч екземплярів риб (ФОТО)

Загинули десятки тисяч риб.

2 хв на прочитання11 Серпня 2021, 20:14
Фото: Державна екологічна інспекція Поліського округу Фото: Державна екологічна інспекція Поліського округу
Поділитись:

У Житомирі через аварію на головній каналізаційній насосній станції п’ятий день поспіль триває скид стічних вод у річку Тетерів. Про це у Фейсбуці повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Повідомляється, що Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з Житомирським рибоохоронним патрулем 09 серпня проведено обстеження водного дзеркала та берегової лінії річки Тетерів нижче скиду протяжністю близько 2 кілометрів (район ТОВ «Житомирський картонний комбінат).

Фото: Державна екологічна інспекція Поліського окр

"За результатами обстеження і комісійного підрахунку кількість загиблих водних біоресурсів становить 17 547 екземплярів. За результатами обстеження 10 серпня кількість загиблих водних біоресурсів становить 10 056 екземплярів. Розрахунки завданої шкоди, та всі матеріли будуть передані до правоохоронних органів", - ідеться у повідомлені.

Щодо позапланової перевірки КП «Житомирводоканал», за даними відомства, сьогодні вночі на ГКНС частково запустили насосне обладнання, чим зменшено кількість стічних вод, які потрапляють до річки Тетерів, однак скид станом на 12 годину дня 11 серпня триває.

Зазначається, що станом на 11 серпня позитивна динаміка щодо підвищення розчиненого кисню у воді – не спостерігається.

Фото: Державна екологічна інспекція Поліського окр

"Під час обстеження водного дзеркала та берегів річки Тетерів нижче скиду (села Бистри, Левків, Станишівка) нових випадків загибелі водних біоресурсів не виявлено. Зокрема, державними інспекторами з представниками органів місцевого самоврядування зазначених населених пунктів проводиться роз’яснювальна робота щодо інформування місцевого населення щодо обмежень загального водокористування", - повідомили в екоінспекції.

Нагадаємо, що через аварію на насосній станції у Тетерів на Житомирщині потрапило сім тисяч кубометрів неочищених стоків.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.