Догори
Дати відгук

На території України зафіксована британська мутація коронавірусу — Ляшко

Тому у Західній Україні так швидко поширюється коронавірус.

1 хв на прочитання05 Березня 2021, 16:30
На території України зафіксована британська мутація вірусу На території України зафіксована британська мутація вірусу
Поділитись:

Британський штам коронавірусу вже зафіксовано на Закарпатті. Незважаючи на всі карантинні міри, вірус все ж таки дістався України і вже є два  пацієнти з новим штамом.

Так, в Інституті епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського офіційно підтвердили два випадки мутованого штаму коронавірусу, який називають британським. Також про це заявив і головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу МОЗ і Київської школи економіки.

Відомо, що новий штам коронавірусу є заразнішим, ніж інші. Водночас фармкомпанії та фахівці з питань охорони здоров'я стверджують, що вакцини від COVID-19, які вже використовують для вакцинації населення, є дієвими і проти «британського» штаму. Про новий різновид коронавірусу в середині грудня 2020 року повідомив міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Генкок.  

«На території України зафіксована британська мутація вірусу. Тому у Західній Україні так швидко поширюється коронавірус», — зазначив Ляшко.

Також він додав, що МОЗ уже попередило Всесвітню організацію охорони здоров'я про те, що в Україні циркулює мутований штам вірусу.

До слова, раніше ми писали про те, що в Україну прийшов новий штам коронавірусу, небезпечний для молоді. Серед головних особливостей — те, що кількість молоді від 30 років, яка має тяжкий перебіг недуги, помітно збільшилася.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.