Догори
Дати відгук

На ринку України бензин марки А-95 може стати дефіцитом

Перемовини щодо постачання бензину ще тривають.

1 хв на прочитання28 Травня 2021, 17:00
На ринку України бензин марки А-95 може стати дефіцитом На ринку України бензин марки А-95 може стати дефіцитом
Поділитись:

Експерт енергетичного ринку сьогодні повідомив про нові кроки від Білорусі, яка потрапила у міжнародний скандал через затримання літака, на борту якого перебував опозиційний журналіст.

Як написав у Facebook директор «Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн, Білорусь зупинила постачання бензину А-95 в Україну.

За словами експерта,  найгірше рішення, яке могли ухвалити білоруси у поточній ситуації, це закрити постачання бензину А-95 в Україну, де за їхнім продуктом — 50 % ринку. З іншого боку, це ще один сигнал Україні. 
За його інформацією, перемовини щодо постачання бензину ще тривають. Також Куюн підкреслив, що тепер в Україну треба поставити 50 тис. тонн бензину А-95.

«Брак 50 % постачання не може минути для ринку безслідно. Частково можна перекритися завдяки Литві, але малоймовірно, що завод зможе доправити понад 10–15 тис. тонн. Можна імпортувати морем, але такого постачання давно ніхто не робив, невідома технічна можливість оперативно прийняти та вивантажити такий обсяг»,прокоментував ситуацію  Куюн.

Нагадаємо, Україна закрила небо для білоруських літаків. Все це через повітряний скандал із затримкою опозиційного журналіста у Мінську.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.