Догори
Дати відгук

На Рівненщині педагог фізично знущався з учнів через запізнення на уроки (відео)

1 хв на прочитання05 Грудня 2020, 06:45
Поділитись:

У Квасилівському професійному ліцеї, що на Рівненщині на уроках викладач у присутності інших учнів відкрито знущаються з підлітків. Про це повідомили батьки учнів у Facebook-спільноті Батьки SOS.

За запізнення діти присідають з обважнювачем — дуже важким металевим муляжем снаряда. Причому зробити це потрібно 50 разів. Такими методами виховання займається заступник директора ліцею Нагорняк Олександр Дмитрович.

"Шановний директоре, пане Олександре Савчук — Ви ж знаєте, що Ваш заступник Нагорняк Олександр Дмитрович, за запізнення на урок цькує дітей такими методами — присідання з тією штукою (я не знаю як вона називається) - 50 разів? Це урок захисту України або урок тортур? Скажіть — Вам треба звернення від батьків чи влаштує наше звернення до Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова", - йдеться в повідомленні.

Пізніше в групі додали, що директор швидко відреагував на скандал та застував дисциплінарні санкції до підлеглого. А 20 учнів ліцею підтвердили такі "педагогічні" методи.

А от дописувачі в мережі розділилися на два табори: перші підтримують такі методи виховання, стверджуючи, що хлопці підкачаються і спізнюватися перестануть, а другі — вважають таких вчителів нелюдами.  

Нагадаємо, у Дніпрі елітна школа влаштувала булінг побитої учениці та її батьків-вчителів (фото 18+).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.