Догори
Дати відгук

На Полтавщині вже тиждень горить сміттєзвалище

Влада говорить, що ситуація контрольована.

1 хв на прочитання07 Квітня 2021, 13:14
На Полтавщині вже тиждень горить сміттєзвалище. Фото: Суспільне Полтава На Полтавщині вже тиждень горить сміттєзвалище. Фото: Суспільне Полтава
Поділитись:

Під Полтавою на макухівському сміттєзвалищі фактично тиждень триває пожежа.  Влада говорить що  ситуація контрольована. Займання на сміттєзвалищі виникло у селі Макухівка Полтавської громади.

Станом на 7 квітня, як повідомила в коментарі kolo.news Світлана Рибалко, представниця пресслужби ГУ ДСНС в Полтавській області, залишилося ліквідувати тління на площі 600 метрів квадратних. Працюють три одиниці техніки ДСНС та дві, надані КАТП 1628.

«Ситуація є повністю контрольованою, — говорить Євген Ричка, заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ. — До гасіння тління залучена Державна служба надзвичайних ситуацій, фахівці, до обов'язків яких входять ліквідація таких непоодиноких випадків тління та пожеж».

За словами чиновника, додатково прийнято рішення використовувати для гасіння ґрунт, який уже декілька днів транспортується на макухівське сміттєзвалище, для того, щоб ліквідувати тління не лише водою.

Нагадаємо,  «бізнесмен» на Житомирщині труїв усе село: організував сміттєзвалище хімвідходів у дворі. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.