Догори
Дати відгук

На Львівщині чотирьох лікарів будуть судити за смерть 17-річної вагітної дівчини

Хвору кілька годин "футболили" з відділення до відділення та не надавали їй медичної допомоги

1 хв на прочитання15 Січня 2021, 21:28
Поділитись:

Чотирьох лікарів у місті Новий Розділ підозрюють у недбальстві, що призвела до смерті вагітної 17-річної пацієнтки. Їм загрожує позбавлення волі на строк до 3 років. Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

“Повідомлено про підозру 4-м лікарям однієї із міських лікарень Львівської області за неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього”, - йдеться в повідомленні.

За інформацією прокуратури, наразі встановлено, що четверо лікарів (72-річний завідувач інфекційного відділення, 68-річний лікар-педіатр, 54-річний лікар акушер-гінеколог та 69-річний лікар-анестезіолог) неналежно надали допомогу 17-річній вагітній жительці Нового Роздолу. Вони не забезпечили вчасного і повноцінного обстеження хворої, правильної оцінки важкості стану її здоров’я, спостереження і призначення лікування.

“Замість проведення належного лікування, хвору безпідставно переводили для оглядів з інфекційного до гінекологічного відділення, після чого ще й до приймального відділення лікарні. У жодному із цих відділень вказаними лікарями не була надана хворій відповідна медична допомога і, як наслідок, потерпіла померла від вірусної інфекції через декілька годин після звернення до лікарні”, - заявили в прокуратурі.

Раніше ми розповідали, що дівчина не помічала що вагітна, і ледь не померла.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.