Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

На Кіровоградщині відкрили потужну сонячну електростанцію

У Новомиргороді на Кіровоградщині відкрили сонячну електростанцію “Златопільська” потужністю 4,7 Мвт.

1 хв на прочитання12 Травня 2020, 13:24 222
Фото: Новомиргородська міська рада Фото: Новомиргородська міська рада
Поділитись:

У м.Новомиргород, Кіровоградської області,  відкрито нове підприємство - СЕС "Златопільська", яке займається виробництвом енергії із сонця. Про це повідомляє  сайт міської ради Новомиргорода.

"Сонячну електростанцію розміщено у північній частині міста, на ділянці площею 7.4109 га. Потужність станції -  4.718 МВт. Прогнозована річна генерація електроенергії - 5744 МВт.год/рік. Крім нових робочих місць місто додатково отримає близько  300,0 тис.грн. в рік орендної плати від оренди земельної ділянки", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення про встановлення СЕС було  прийнято рік тому.  На  частині ділянки  під електростанцію розміщувалося несанкціоноване сміттєзвалище, яке було розщичене орендарем.

"Пошук інвестора тривав майже рік,  зупинилися на тому інвесторі, який добре себе зарекомендував при будівництві подібних об‘єктів у Кіровоградській області.  Це підприємство побудувало, наприклад, дві електростанції на території Новоукраїнської ОТГ (в селі Іванівка)", - зазначає місцева влада.

Зазначимо, що в той же час у Мінекоенерго заявили,  що Світовий банк радить не поспішати з "зеленою" енергетикою.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.