Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

На Кіпрі безкоштовно лікуватимуть туристів від коронавірусу

Місцева влада навіть оплатить проживання та харчування в готелі для їх сімей

1 хв на прочитання27 Травня 2020, 18:37 64
Поділитись:

Кіпр зобов'язується покрити всі витрати, якщо турист отримає позитивний результат на коронавірус під час відпустки на острові. Про це повідомляє AP.

Уряд Кіпру заявляє, що він покриє проживання, їжу, напої та ліки для пацієнтів з COVID-19 та їх сімей. Пацієнтам потрібно буде сплатити лише поїздку на таксі до аеропорту і переліт додому.

За даними інформагентства, лікарня на 100 ліжок буде обслуговувати виключно іноземних мандрівників з позитивним результатом. Близько 112 відділень інтенсивної терапії будуть зарезервовані для пацієнтів в критичному стані. До того ж «Карантинний готель» на 500 номерів буде зарезервований для членів родини пацієнтів та інших близьких людей.

Міжнародне повітряне сполучення з Кіпром починається 9 червня, а пасажири повинні пройти тест на COVID-19 за три дні до вильоту. Пасажири повинні будуть пред'явити свої результати аналізів до посадки в літак і, можливо, повинні будуть носити маски протягом усього польоту. По прибуттю на Кіпр всім туристам вимірюватимуть температуру.

Нагадаємо, онлайн можна дізнатися про зняття обмежень на подорожі в різні країни світу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.