Догори
Дати відгук

На Харківщині коксовий завод перестав труїти мешканців трьох районів

Наступний етап оновлення «Новомета» — модернізація біохімічної установки з очищення технічної води — стартує наступного року.

1 хв на прочитання27 Жовтня 2021, 08:34
Новомет Новомет
Поділитись:

Мешканці Слобідського, Новобаварського й Основ'янського районів Харківщини  зможуть дихати чистим повітрям. У межах програми екологічної модернізації на коксовому заводі «Новомет» установили німецькі фільтри для очищення повітря від пилу.

На підприємстві кажуть, що розуміють свою відповідальність перед людьми та довкіллям, тому пішли на дорогу інвестицію.

За словами директора коксового  заводу Максима Бондарєва, система повністю автоматична. Вона вмикається в той момент, коли працюють механізми в кокосовому цеху, які виробляють пилові викиди. Автоматично система вмикається, працює насос, втягує брудне повітря, брудне повітря потрапляє у фільтр, і після цього видається через трубу — вгору в атмосферу.

Роботи із встановлення фільтрів виконала українська компанія. Її представники запевняють, що із поставленим завданням впоралися раніше за  призначені терміни завдяки сприянню керівництва заводу. 

Олександр Костянтинов, голова ГО Центр екологічних ініціатив «Еко-Хаб Харків» задоволений  тим що обіцянки, які давало керівництво щодо закінчення першого етапу встановлення пиловловлювальних фільтрів —  виконані. Активісти  сподіваються, що інший етап хімічного очищення також буде йти з випередженням часу.

Нагадаємо,  в Україні будують 11 сміттєпереробних комплексів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко