Догори
Дати відгук

На Черкащині заклали новий черешневий сад

Висадять 5000 саджанців черешні.

1 хв на прочитання24 Травня 2022, 12:55
Поділитись:

Війна вносить корективи як в людські долі, так і в аграрний сектор. Зокрема, змінюються території та селекції висадки овочів, зернових, підприємства та фермерські господарства вводять до практики вирощування нові сорти продукції.

Так,  поблизу Умані з’явиться новий сад кісточкових: Уманська фруктова компанія посадила 5 тис. саджанців черешні бельгійської селекції.

“5000 саджанців середньопізніх та пізніх сортів черешні висадять фахівці Уманської фруктової компанії на трьох гектарах саду. Бельгійський розсадник запропонував нам якісні саджанці за гарною ціною. Зважаючи на ситуацію, нам надали відстрочку платежу ”, – зазначає керівник проекту Оксана Гордій.

Команда вже почала висаджувати саджанці на 3 гектарах саду. Наразі насадження будуть без стовпів, через брак коштів. Таким чином площа черешневого саду підприємства збільшиться з 17 до 20 га.

“Уманська фруктова компанія” заклала перші 10 гектарів черешневого саду в 2016 році. Свою продукцію підприємство продає онлайн та постачає в українські мережі супермаркетів.

Як відомо, галузь переробки сільгосппродукції має відчути підтримку на постійній основі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.