Догори
Дати відгук

На берег Каспійського моря викинуло 17 мертвих тюленів (відео)

Тюлені потрапили в браконьєрську сітку або задихнулися в каламутній воді. Через десятиденні дощі в Каспійське море потрапляють нечистоти, але воду ніхто не очищує

1 хв на прочитання06 Грудня 2020, 17:35
Поділитись:

У Дагестані на березі Каспійського моря знайшли майже два десятка мертвих тюленів. Відеозапис опублікував рятувальник Зіявдін Нікомагомедов в своєму Instagram.

Він виявив 17 мертвих тварин приблизно в п'яти кілометрах від редукторного селища. Рятувальник припустив, що тюлені потрапили в браконьєрську сітку або задихнулися в каламутній воді - за його словами, через десятиденні дощі в Каспійське море потрапляють нечистоти, але воду ніхто не очищує

.

Керівник АНО «Каспійський природоохоронний центр» Заур Гапізов не виключив версії про сіті і стічні води. За його словами, це часто стає основною причиною загибелі тварин, і громадські працівники хочуть домогтися заборони на використання і продаж дрібнопористий сіток з Китаю.

Заступник міністра природних ресурсів і екології Дагестану Азамат Гусейнбеков заявив, що причина загибелі тварин буде з'ясовуватися, інформацію передадуть профільним відомствам. Він додав, що вже доручив співробітникам виїхати на місце, зробити фотографії і передати дані до територіальних управлінь Росприроднагляду і Росриболовства.

Нагадаємо, на початку жовтня на Камчатці з'явилося безліч мертвої риби і морських тварин.Російські вчені оголосили про виявлення плями забруднення біля берегів Камчатки шириною кілька десятків метрів.

Серед версій розглядалися техногенні причини і витік токсичних речовин, а також червоний приплив, викликаний цвітінням водоростей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.