Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Українців інформуватимуть про коронавірус через СМС

Це будуть короткі й чіткі інструкції, в яких будуть прописані правила особистої гігієни та основні рекомендації для боротьби з коронавірусом

1 хв на прочитання15 Березня 2020, 10:42 75
pixabay pixabay
Поділитись:

Міністерство охорони здоров’я України буде інформувати населення про заходи боротьби з коронавірусом за допомогою СМС-повідомлень. Відповідне рішення ухвалив уряд на позачерговому засідання 14 березня.

“Це будуть короткі й чіткі інструкції, в яких будуть прописані правила особистої гігієни та основні рекомендації для боротьби з коронавірусом”, - заявив міністр охорони здоров’я Ілля Ємець.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Міністерство цифрової трансформації та Міністерство інфраструктури України проведуть перемовини з операторами мобільних мереж для технічної реалізації рішення.

Нагадаємо, з 16 березня Україна повністю закриває кордони для іноземців, а з 17 числа - припиняє регулярне пасажирське сполучення, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Заборона не стосується іноземців, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, представників міжнародних організацій та дипломатів.

За останніми даними, в Україні зафіксували  три випадки захворювання на коронавірус, одна пацієнтка померла.

Раніше GreenPost повідомляв, що в італійській провінції Брешіа від коронавірусу загинула громадянка України.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.