Догори
Дати відгук

Мінохорони здоров'я запропонували зробити тест на антитіла до COVID 100 тис. українців

З такою пропозицією виступив відомий бізнесмен

1 хв на прочитання28 Січня 2021, 20:35
Масове тестування на антитіла Масове тестування на антитіла
Поділитись:

Міністерство охорони здоров'я пропонують провести масштабне “сліпе” тестування на антитіла з метою з’ясувати: скільки в Україні перехворілих. Це допоможе вирахувати кількість доз вакцини від COVID-19, яка необхідна вже зараз для тих, у кого немає антитіл до коронавірусу. Про це заявив підприємець і громадський діяч, президент холдингу Internet Invest Group Олександр Ольшанський. Повідомляє "ZIK".

“Ми зараз не дуже розуміємо, скільки у нас перехворіли. Я б на місці МОЗ провів масштабне „сліпе“ тестування. Тобто взяв би 100 тисяч чоловік рандомізованою вибіркою і з’ясував, скільки насправді у людей антитіл. Це допоможе спланувати, скільки потрібно цієї вакцини. Тобто може і не треба битися в істериці, у нас, в принципі, ситуація не погана зараз”, — заявив Ольшанський.

Експерт також зазначив, що відповіді на питання про те, чи варто вакцинувати людей з антитілами до ковіду ні у кого немає.

“Чи корисно вакцинувати людей з уже антитілами? Поки що на це питання немає відповіді. Добре б, щоб МОЗ перейнявся цією проблемою теж”, — підкреслив Ольшанський.

Нагадаємо, Україна отримала понад мільйон тестів на коронавірус.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.