Догори
Дати відгук

Міненергетики: Україна готова до опалювального сезону

1 хв на прочитання27 Липня 2020, 14:21
Image by ri from Pixabay Image by ri from Pixabay
Поділитись:

Україна повністю забезпечена усіма необхідними для опалювального сезону паливними матеріалами. Про це під час сьогоднішнього брифінгу заявила виконувачка обов'язків Міністерства енергетики України Ольга Буславець.

«Ми вже почали готуватись до осінньо-зимового періоду. На сьогодні ми повністю забезпечені паливним ресурсом, як вугіллям, так і газом. У плановому режимі проводяться всі ремонтні програми. Всі заходи виконуються», - заявила вона.

Також вона нагадала, що уряд нещодавно обрав постачальника "останньої надії", що дуже важливо для стабільного споживання під час опалювального сезону.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2020/21 року. Цей план передбачає розробку графіку накопичення вугілля та резервного палива, накопичення обсягів і резервів вугілля, накопичення природного газу у сховищах, укладання договорів про постачання природного газу підприємствам сфери електроенергетики, оцінку готовності об'єктів до роботи, створення необхідного аварійного запасу та постійний контроль за цим процесом тощо.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.