Догори
Дати відгук

Мільйони сімей можуть залишитись без газу в розпал опалювального сезону

Фактично вже з 1 січня мільйони сімей можуть залишитись без газу

1 хв на прочитання10 Листопада 2020, 10:18
Pixabay Pixabay
Поділитись:

З нового року українцям, у яких немає газових лічильників, відключатимуть газ. Така норма прописана в законі "Про комерційний облік газу", який не переглянули нардепи.

За словами голови енергетично-житлових програм "Опори" Тетяни Бойко, близько трьох мільйонів сімей найближчим часом за законом можуть позбутися газу. Як експертка  розповіла obozrevatel,  у цій ситуації звинувачувати облгази не варто, мовляв, зараз немає можливості за свій рахунок встановити лічильники.

Водночас Бойко вважає, що найімовірніше, блакитне паливо не від'єднають, хоча повинні були б це зробити:  "Я не думаю, що почнуть від'єднувати газ такій великій кількості споживачів".

Як відомо, Кабінет міністрів у середині серпня дозволив від'єднувати газ. Якщо раніше компанії були зобов'язані постачати газ усім побутовим споживачам і релігійним організаціям на своїй ліцензійній території, то нині цю умову вилучили.

До слова, відомо, що  змінилося на ринку газу для побутових споживачів, якою буде ціна газу взимку та як тепер шукати нового постачальника.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.