Догори
Дати відгук

Медики визначили, які добавки захищають жінок від зараження COVID-19

Але чоловікам вони не допомагають

1 хв на прочитання12 Грудня 2020, 07:40
Поділитись:

Дослідження показало невелике, але суттєве зниження ризику захворювання коронавірусом серед жінок, які приймають певні добавки. До такого висновку дійшли медики. Повідомляє MedRxiv.

Дослідники Королівського коледжу Лондона проаналізували інформацію по 1,4 млн користувачів мобільного додатку, що відстежує симптоми коронавірусу у Великобританії, США та Швеції. Його власники розповідали про цілу низку тем, включаючи й щоденний прийом харчових добавок. Крім того, вони завантажували результати тестів на COVID-19, якщо стикалися з якими-небудь симптомами хвороби.

Дослідження показало, що якщо жінки регулярно пили мультивітаміни, вітамін D, жирні кислоти Омега-3 та пробіотики, то ризик зараження COVID-19 у них знижувався, в порівнянні з тими, хто їх не приймав. Цікаво, що у чоловіків такого ефекту не спостерігалося. 

Медики підкреслили, що для отримання більш переконливих доказів користі цих добавок треба провести рандомізовані контрольовані дослідження. Тому вони не можуть поки рекомендувати людям терміново включати ті чи інші капсули у своє харчування. Отже, зараз потрібно спиратися на вже наявні поради від лікарів по збалансованій та здоровій дієті.  

Нагадаємо, лікарі порадили ТОП-5 способів прибрати подвійне підборіддя.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я