Догори
Дати відгук

Медики виходили дитину, що народилася вагою всього 790 грамів

Днями здорову маленьку львів’янку виписали додому.

1 хв на прочитання19 Лютого 2021, 22:30
Фото центру Львівської обласної клінічної лікарні. Фото центру Львівської обласної клінічної лікарні Фото центру Львівської обласної клінічної лікарні. Фото центру Львівської обласної клінічної лікарні
Поділитись:

Лікарі неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні виходили дитину, що народилася на 26 тижні вагітності з вагою всього 790 г.

Як  повідомили у ZAXID.NET, немовля вони виходжували 3,5 місяця. 

Як розповіла завідувачка відділення патології передчасно народжених дітей   Ольга Децик, Ддитина народилася передчасно, а такі діти вимагають неабиякої уваги і професійних дій неонатологів.За словами лікарів неонатального центру, найважче виходжувати дітей, які народжуються з критично малою вагою.

Додому дівчинку виписали з вагою 2530 г. Вона здорова, жодних застережень з боку лікарів нема, хоч, звісно, ще деякий час буде під спостереженням лікарів.

Повідомляється, що у 2020 році лікарі неонатального центру виходили 50 немовлят, що народилися з вагою від 500 г до 1 кг.

До слова,  Рівненська прокуратура оголосила про підозру лікарці-стоматологу, яка душила і била дітей під час лікування зубів за статтями про нанесення легких тілесних ушкоджень та домашнє насильство.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.