Догори
Дати відгук

Медики точно визначили, як довго зберігається імунітет від COVID-19 в організмі

Вчені виявили нову клітину, яка відповідає за імунітет від коронавірусу

1 хв на прочитання23 Листопада 2020, 20:22
Поділитись:

Вчені виявили клітину пам'яті у пацієнтів, які перенесли коронавірус. За даними нового дослідження, ця клітина пам'яті здатна дати імунітет тим, хто вже перехворів як мінімум на вісім місяців. До такого висновку прийшли австралійські вчені з кафедри імунології та патології Університету Монаша. Повідомляє Nine News.

У ході дослідження була виявлена В-клітина пам'яті, яка запускає вироблення захисних антитіл при повторному зараженні COVID-19. У пацієнтів були відібрані зразки крові відразу після зараження і на 242 день після захворювання. Також перевірялися зразки крові після одужання. Кількість антитіл починає знижуватися через 20 днів після зараження, але В-клітини присутні в крові пацієнтів до 8 місяців.

За словами дослідників, це важливий доказ того, що вакцина від COVID-19 буде працювати тривалий час і у пацієнтів з'явиться шанс убезпечити себе від серйозного захворювання.

"Ці результати однозначно показують: пацієнти, інфіковані вірусом COVID-19, дійсно зберігають імунітет проти нього", — зазначив керівник дослідження Менно ван Зельм.

Нагадаємо, вчені оприлюднили нові вражаючі дані: скільки насправді тих, кому COVID-19 не страшний.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.