Догори
Дати відгук

Медсестра відділення анастезіології, реанімації та інтенсивної терапії рятує життя на фронті

Сьогодні відзначається Всесвітній день анастезіолога

1 хв на прочитання16 Жовтня 2021, 11:58
Поділитись:

Медсестра відділення анастезіології, реанімації та інтенсивної терапії Галина Матіїшин однією з перших відгукнулася на заклик поїхати на фронт. Окрім неї піти на війну разом з госпітальєрами зголосилися також анастезіолог Вадим Ігнатовський, хірурги Володимир Сорокатий та Андрій Івасів, повідомляють в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Три роки тому для пані Галини це був швидше обов'язок аніж виклик. Втім, каже, за два тижні в Авдіївці вже по-іншому дивилася на світ, ще більше почала цінувати життя.

«За себе не боялася, але коли ввечері починалися обстріли, було страшно за колег і молодих воїнів, – пригадує медсестра. – Коли ми отримали першого пораненого, зрозуміли що нас чекає... Найважчим був хлопець з наскрізно простріленою щелепою, а всього за два тижні ми мали 17 поранених. Відрадно, що вдалося їх врятувати...».

Оперували у машині, дбали про стерильність, робили все як належить.

Галина Матіїшин каже, якщо буде така можливість, то знову поїде без вагань: «Я би пішла за всіх тих дітей, тільки б усі були здорові, а війна врешті завершилась. Люблю Україну. Мабуть, та перемога й від мене залежить...".

Нагадаємо, нові правила міжрегіональних перевезень не будуть поширюватись на неповнолітніх — МОЗ.

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.