Догори
Дати відгук

Люті морози на новий рік: на Сході до мінус 25, у центрі від 17 до 22 нижче нуля

У Києві 31 грудня вдень буде 13 морозу, а в новорічну ніч — до 22 морозу.

1 хв на прочитання26 Грудня 2021, 14:00
Поділитись:

Синоптики змінили прогноз погоди в Україні на Новий Рік. Згідно з новими даними, 31 грудня 2021 року в країні очікуються сильні морози, повідомляє портал "Погода УНІАН".

Згідно з прогнозом, найсильніші морози очікуються в північних регіонах - в Чернігівській і Сумській областях. Там у новорічну ніч чекають мінус 24-25 градусів. У Київській, Житомирській та Рівненській — до 19-22 морозу, а у Волинській та Черкаській очікується до мінус 16-17. На решті території буде значно тепліше: 7-12 морозу, на крайньому сході і місцями на півдні – до мінус 5.

Вдень 31 Грудня також у більшості регіонів України очікується мінусова температура. На півночі країни буде 10-17 морозу, в центральних областях 4-12 морозу, на південному заході 4-7 морозу, на півдні 2-4 морозу. Найтепліше буде в Криму і на крайньому сході — до +1-4 морозу.

У Києві 31 грудня вдень буде 13 морозу, а в новорічну ніч — до 22 морозу.

Тим не менш, співробітники Укргідрометцентру такий прогноз погоди назвали неточним і підкреслили, що за п'ять днів вкрай важко напевно спрогнозувати, якою саме буде погода на Новий Рік.

"Повторюємо, що найточніші прогнози погоди це на 1-5 діб. Саме тому УкрГМЦ поки ще не дає коментарів з приводу того, яка буде погода в новорічну ніч, потрібно ще трохи почекати, тому що дана інформація не є точною, а отже може носити тільки орієнтовний характер", ‒ заявили в установі.

До слова, на вебпорталі ЕкоСистема запрацювали три нові сервіси.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.