Догори
Дати відгук

Львівський університет утримує телят в жахливих умовах: без води і в екскрементах

Міністра економіки просять взятти під особистий контроль ситуацію.

1 хв на прочитання11 Вересня 2021, 15:01
Поділитись:

Фото ферми Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Гжицького ННВЦ «Комарнівський» оприлюднили на сторінці спільноти Зелена Сила - Green Power.

"В жахливих умовах утримуються телята. Вони  знаходяться у власних екскрементах, на прив'язі і без постійного доступу до води", — зазначили у спільноті.

За словами екоактивістів, все це порушує законодавство, зокрема, наказ № 224 від від 08.02.2021 року "Про затвердження Вимог до благополуччя сільськогосподарських тварин під час їх утримання та Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження".

Активісти звернулися   звернулися з заявою для позапланової перевірки даного підприємства в Держпродспоживслужбу ,Державну екологічну інспекцію України , та поліцію Львівської області.

"Просимо Міністра  економіки України Любченка, який затвердив Наказ 224 про благополуччя с/г тварин, взяти під особистий контроль дане питання . Бо якщо не виконується наказ на фермах від вищих навчальних ветеренарних закладів, то що можна чекати від інших?", - обурюються захисники довкілля.

Нагадаємо, що на Київщині відкриється ведмежий притулок «Біла скеля».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.