Догори
Дати відгук

«Лісових генералів» звільнили за незаконні рубки

Збитки за незаконні рубки в Олевському лісгоспі склали більше 623 тис грн

2 хв на прочитання11 Березня 2020, 22:32
активісти вимагають звільнити керівництво Кутського лісгоспу активісти вимагають звільнити керівництво Кутського лісгоспу
Поділитись:

Директорів Попільнянського та Олевського держлісгоспів (Житомирська обл) звільнено після перевірки роботи підприємств Державним агентством лісових ресурсів. Про це повідомив голова Держлісагентства Андрій Заблоцький у соцмережі, передає GreenPost.

«Збитки за незаконні рубки в Олевському лісгоспі склали більше 623 тис. грн, в Попільнянському – більше 237 тис. гривень», – пише пан Заблоцький.

У Попільнянському та Олевському лісгоспах виявлено незаконно списаних паливно-мастильних матеріалів на суму більше 250 тис. грн. Також виявлено факти приховування лісових пожеж минулих років. В Олевському лісгоспі – близько 60 га.

«У Попільнянському лісгоспі був прихований факт загибелі лісових культур на площі більше 20 га. Окрім того, витрачено більше 1 млн гривень на оренду автомобіля, який не використовувався, та за навантажувач (відсутні первинні документи з обліку роботи). Під сумнівом і витрати на суму більше 2 млн грн на послуги з переробки деревини, які надавалися приватними структурами. За результатами перевірки директорів Олевського та Попільнянського лісгоспів звільнено», – додає очільник Держлісу.

Матеріали перевірок передані до правоохоронних органів.

Це викликало схвальні відгуки екоактивістів, які давно домагалися розслідування діяльності керівництва Олевського лісгоспу і навіть ще 13 січня провели пікет Держлісагентсва. Тоді відбулася зустріч учасників пікету з щойнопризначеним головою Держлісагентства, під час якої Анадрій Заблоцький пообіцяв розібратися в ситуації.

«Так має бути з усіма порушниками лісового законодавства, з усіма нищителями природи. Добре, що пан Заблоцький дотримав слова. Сподіваємося, що так само він вчинить щодо Кутського лісгоспу, очільники якого також порушують закон і навіть беруть у полон державних екологічних інспекторів», – прокоментувала Green Post ситуацію учасниця кампанії за очищення лісового господарства від «чорних лісорубів» Ольга Яцеленко.

Довідка: «Лісовими генералами» у певних колах саркастично називають вище керівництво Держлісагентства та державних лісгоспів. Ці чиновники на офіційні заходи вдягають пишні парадні костюми з нашивками, які нагадують генеральські.

Читайте також: Активісти вимагали покарань за незаконні рубки лісу

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Сова чи жайворонок: від чого залежить хронотип людини і як впливає на її життя
1 хв на прочитання5 годин тому
Фото:
Google Sites
98 % імператорських пінгвінів можуть зникнути через танення льодовиків у найближчі десятиліття
1 хв на прочитанняВчора
Фото: Куркуль
Україна цьогоріч збере рекордний урожай пшениці
1 хв на прочитанняВчора
Фото: Українські новини
Оголошено повторний конкурс на посаду голови Нацслужби здоров’я
1 хв на прочитанняВчора
Радуцький сподівається, що восени завдяки прийняттю законопроєкту № 4142 буде створено службу з боротьби з біологічними загрозами
2 хв на прочитанняВчора
Ще дві «бронзи» для України: у вільній боротьбі та в артистичному плаванні
1 хв на прочитанняВчора
«Конкурс «Хто швидше натягне собі статтю ККУ»: мер Дніпра перевищує повноваження, аби тільки змусити людей вакцинуватися
1 хв на прочитанняВчора
Є перше «золото»: Жан Беленюк взяв перше місце у греко-римській боротьбі на Олімпійських Іграх
1 хв на прочитанняВчора