Догори
Дати відгук

Лабораторії СНІДу віддадуть під дослідження коронавірусу

1 хв на прочитання20 Жовтня 2020, 14:55
Поділитись:

На закупівлю експрес-тестів виділять 1,5 мільярди гривень, їх зможуть проводити сімейні лікарі та мобільні бригади. Продовжується технічне дооснащення лабораторій роботизованими автоматичними приладами Про це міністр охорони здоров'я України Максим Степанов сказав під час виступу в парламенті.

"Окремо хочу акцентувати увагу на тому, що додатково до тих коштів, які ми витратили з фонду на боротьбу з COVID-19, збираємось витратити на вдосконалення лабораторної діагностики близько 2 млрд грн, з яких 1,5 мільярдів - це закупівля експрес-тестів для проведення досліджень без використання лабораторних умов із розрахунку 1 мільйон тестів на місяць. Ці тести будуть робитися сімейними лікарями, мобільними бригадами та лікарнями", - сказав Степанов.

Він додав, що продовжується технічне дооснащення лабораторій роботизованими автоматичними приладами, що дозволить мінімально залучати фахівців лабораторій.

"Для збільшення об'єму тестувань також залучене обладнання лабораторних центрів СНІДу", - повідомив Степанов.

За словами міністра, наразі відбувається завершальний етап випробувань вітчизняних тест-систем щодо дослідження методом ІФА на антиген до SARS-CoV-2.

Нагадаємо, президент Зеленський сьогодні заявив, що Україна має один із найменших показників смертності від  COVID-19 у порівнянні із країнами Європи.

Шкода, що офіційні цифри і очевидні факти говорять про протилежне.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.