Пʼятниця, 30 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Київ можуть залишити без опалення

Адже тепловики заборгували за блакитне паливо "Нафтогазу"

1 хв на прочитання16 Жовтня 2020, 19:55
Поділитись:

Борги п'яти підприємств теплоенергетики Києва загрожують своєчасному старту опалювального сезону в столиці. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України".

Зазначається, що теплокомуненерго не виконують жодної з умов для отримання газу в межах спецзобов'язань (ПСО). До таких умов належить підписання договору з "Нафтогазом" відповідно до законодавства, а також виконання однієї з таких умов: дотримання рівня розрахунків не нижче 90% або укладення договору про реструктуризацію заборгованості, або узгодження з постачальником газу і виконавчим органом місцевої ради графіка погашення заборгованості.

"Відновити постачання газу для підприємства без розв'язання проблеми критичних боргів немає юридичної можливості — це заборонено українським законодавством", - зазначили в"Нафтогазі".

Зокрема, мова йде про теплопостачальні компанії "групова котельня МВС України", "Енерго Сервіс Груп", "Ефективні енергетичні системи", "Ідеал Енерджі систем" і "Центр обслуговування абонентів".

За даними "Нафтогазу", ці компанії мають погасити борг за газ, виплативши від 134 тисяч гривень до понад 3,5 мільйонів гривень залежно від обсягу заборгованості.

"Компанія завчасно публікує перелік критичних боржників, щоб жителі кожної області могли перевірити, чи входить до нього місцеве (регіональне) підприємство ТКЕ, а засновники таких підприємств, зокрема, місцеві органи самоврядування, могли запобігти розвитку проблеми", - сказано в повідомленні.  

Нагадаємо, у Києві хірурга будуть судити за смерть 2-річного малюка.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.