Догори
Дати відгук

Квіткові композиції у природному стилі: поради й ідеї (ФОТО)

Завдяки правильному вибору рослин, структури й освітлення ви зможете створити неперевершені композиції.

1 хв на прочитання15 Квітня 2024, 08:24
Фото: Телеграм-канал «Садівник» Фото: Телеграм-канал «Садівник»
Поділитись:

Природний стиль в квітковому дизайні набуває дедалі більшої популярності завдяки своїй естетичній привабливості та здатності створювати гармонійні образи, які нагадують про красу природи. Квіткові композиції у природному стилі вражають своєю невимушеністю, витонченістю та багатством відтінків.

Проте при створенні таких композицій слід враховувати кілька моментів.

Вибір рослин. Обирайте рослини з натуральним виглядом і відтінками, які гармонійно поєднуються між собою. Велике значення має різноманіття текстур та форм квітів і листя.

Структура композиції. Створюйте композиції з урахуванням природних ліній і форм. Додайте в композицію різноманітність розмірів і висот, аби вона виглядала більш органічно.

Вибір контейнера. Використовуйте натуральні матеріали для контейнерів, такі як дерево, глина чи плетений вінок. Це допоможе створити ще більше відчуття природності.

Природне освітлення. Розташовуйте квіткові композиції у місцях із природним освітленням, де вони можуть отримувати достатньо світла для здорового росту та розвитку.

Дотримання природних відтінків. Уникайте яскравих і штучних кольорів. Вибирайте природні відтінки, які доповнюють один одного і створюють атмосферу гармонії та спокою.

Фото 1/5

Квіткові композиції у природному стилі — це можливість поринути у світ краси та гармонії природи. Вони відображають внутрішню гармонію та викликають відчуття спокою й розслаблення. Завдяки правильному вибору рослин, структури й освітлення ви зможете створити неперевершені квіткові композиції, які прикрасять ваш простір, даруючи радість і відчуття злагоди.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.