Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Коронавірус вбив 4300 людей, майже 120 тисяч інфіковано

Особливе занепокоєння викликає ситуація в Італії

2 хв на прочитання11 Березня 2020, 10:23 97
pixabay pixabay
Поділитись:

Від коронавірусу SARS-CoV-2 вже померло 4300 людей, а кількість інфікованих зросла майже до 120 тисяч.

Про це повідомляє GeenPost за підсумками власного моніторингу світових ЗМІ.

Китай продовжує дотримуватися жорстких заходів протидії інфекції – незважаючи на велику загальну кількість жертв, кількість інфікованих та померлих за добу не перевищує кількадесят людей. Враховуючи попередні масштаби поширення та попередні тенденції, можна завити, що Китаю вдалося стримати інфекцію.

Особливе занепокоєння викликає ситуація в Італії, де від інфекції померло понад 630 людей, а кількість заражених перевищила 10 тисяч. Незважаючи на повне закриття країни на карантин, італійській владі поки не вдається зупинити поширення інфекції.

За Італією найбільша кількість інфікованих у Південній Кореї та Ірані – близько 8 тисяч осіб, проте в Ісламській Республіці набагато вища смертність: 291 випадок проти 61 у Кореї.

В Іспанії, Франції та Німеччині кількість інфікованих становить близько 1,600-1,800 людей у кожній країні, проте у Німеччині від зарази померло лише дві людини, у той час як у Іспанії та Франції – понад 30 людей. Президент Франції Еммануель Макрон зазначив, що поки немає необхідності запроваджувати такі ж жорсткі заходи як в Італії, проте не виключив такого сценарію, якщо ситуація погіршуватиметься. В Іспанії уряд повністю відмінив авіасполучення з Італією та призупинив засідання нижньої палати парламенту після того, як у члена партії Vox виявили коронавірус.

Всього у Європі від коронавірусу померло більше 717 людей, а заразилися коронавірусом – понад 18,5 тисячі.

У США коронавірусом захворіло понад тисячу осіб, 31 людина померла. За даними Центрів з контрою та профілактики хвороб, наразі у країні проводять тести. Найбільше інфікованих виявили у штатах Вашингтон, Каліфорнія та Нью-Йорк.

У Канаді від коронавірусу померла перша людина – жителька будинку для престарілих у провінції Британська Колумбія. Всього у країні зафіксували майже 100 випадків інфікування SARS-CoV-2. Переважна кількість інфікованих зосереджена у провінціях Британська Колумбія та Онтаріо.

GreenPost нагадує, що на даний час із підозрою на коронавірус у лікарні Чернівців перебуває троє осіб, в тому числі чоловік, який повернувся із країни, де зафіксований випадок COVID-19 і якого госпіталізували 10 березня з ознаками інфекційного захворювання.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.