Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

У лікарні Чернівців із підозрою на коронавірус перебуває троє осіб - ОДА

Чоловіка, який повернувся із країни, де зафіксований випадок COVID-19, госпіталізували сьогодні, 10 березня, у Чернівцях

2 хв на прочитання10 Березня 2020, 14:32 86
Фото автора Polina Tankilevitch: Pexels Фото автора Polina Tankilevitch: Pexels
Поділитись:

На даний час, із підозрою на коронавірус, у лікарні Чернівців  перебуває троє осіб. В тому числі це і чоловік, який повернувся із країни, де зафіксований випадок COVID-19,  і якого госпіталізували сьогодні, 10 березня, з ознаками інфекційного захворювання.

Як інформує Чернівецька ОДА у Facebook, результати тестів на коронавірус у 6 буковинців, яких раніше госпіталізували до інфекційного відділення обласної клінічної лікарні, є негативними.  Стан чоловіка, у якого було виявлено коронавірус, наразі стабільний,  він має слабкість, його лікування триває. Повторно зроблений аналіз у чернівчанина коронавірус підтвердив.

"Водночас формулювання «повторне інфікування» чи «повторний коронавірус», які траплялися у деяких ЗМІ, є некоректними. Адже чоловік не заразився знову, йому лише підтвердили діагноз", - звертають увагу в адміністрації.

В ОДА також зазначають, що у дружини чернівчанина, інфікованого COVID-19, ознак захворювання не виявили. 

"Жінка не отримала достатню дозу збудника. А коли у чоловіка з’явилися перші ознаки захворювання, робила все необхідне, щоб не інфікуватися. Наразі за нею ще спостерігають медики. Через деякий час їй знову зроблять тест на COVID-19", - повідомляють в Чернцівцях.

Також стало відомо, що  до Чернівців планують приїхати лікарі Всесвітньої організації охорони здоров’я. За словами чиновників, це загальноприйнята практика і лікарі прибудуть на Буковину, бо тут виявлено перший в Україні випадок інфікування COVID-19.

Нагадаємо, перший випадок зараження на кронавірус  зафіксовано у чоловіка із Чернівців, який відвідував Італію. Як стало відомо, чоловік повернувся до України 26 лютого і у нього не було ніяких симптомів, проте через два дні він звернувся до лікаря зі скаргою на грип. Згодом його госпіталізували, а подальше тестування підтвердило наявність коронавірусу.

Станом на 10 березня від коронавірусу вже померло 4207 людей, а кількість інфікованих зросла майже до 115 тис осіб. Інфекція вже охопила 115 країн світу та продовжує поширюватися.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.