Догори
Дати відгук

Комуністу Калєтніку повернули 14 гектарів лісу — «Бучанське Межигір’я»

14 гектарів лісу знов огороджені 10-метровим парканом.

2 хв на прочитання01 Вересня 2021, 11:21
Фото з Фейсбуку Єгора Фірсова Фото з Фейсбуку Єгора Фірсова
Поділитись:

Про це повідомив у Фейсбуці громадський активіст, колишній нардеп Єгор Фірсов.  За його словами, колишній заступник  голови парламенту, екснардеп від Комуністичної партії у ВРУ, колишній очільник митниці  Ігор Калєтнік  зробив це завдяки суддівському рішенню.

«Три місяці тому, за клопотанням матері Ігоря Калєтніка, остання судова інстанція повернула родині Калєтніків 14 гектарів Бучанського лісу. 14 гектарів лісу знов огороджені 10-метровим парканом», — написав активіст.  

За 20 кілометрів від Києва біля Бучі за часів Януковича, у 2013 році, Калєтнік виділив собі  14 гектарів. І обніс землю величезним десятиметровим парканом, будуючи там власне Межигір’я.

«Виглядає це сюрреалістично, таких парканів навіть на військових базах не роблять. Для розуміння, 14 гектарів — це як 20 футбольних полів, але він там не голи збирався забивати. Після Революції Гідності, частина парканів посіпак Януковича починає падати, але не цей. Справа йде в суди. Спочатку, в 2014 році, прокуратура звертається до першої інстанції. Потім п’ять років глибокої судової тяганини й у 2019 році мати Калєтніка звертається до Ірпінського міського суду з клопотанням про нововиявлені обставини», — уточнив Фірсов.

За словами активіста, Верховний Суд України 26 травня цього року виніс рішення, відповідно до якого земля повернулася до матері Калєтніка — Галини Калєтнік. Одразу ж після рішення суду Ігор Калєтнік переоформив  майно на себе, зауважив Фірсов.  

І додає, що рішення суду не публікували, поки у Верховний Суд не надійшов його запит.

 До слова, у Львові створять перший в Україні сенсорний сад для собак (ФОТО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.