Догори
Дати відгук

KAZKA знімає унікальний кліп у Прип'яті (фото)

До участі в культурній акції долучилися й інші українські гурти й виконавці.

1 хв на прочитання23 Жовтня 2020, 14:00
Фото: Facebook-сторінка Державного агентства України з управління зоною відчуження Фото: Facebook-сторінка Державного агентства України з управління зоною відчуження
Поділитись:

Популярний музичний гурт  KAZKA розпочав зйомки музичного кліпу на пісню “Острів” у Чорнобильській зоні відчуження. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Під час зйомки, крім музичного треку, використають характерні для зони відчуження звуки: тріщання дозиметра, скрип колеса огляду, шум Рудого лісу, відлуння, гуркіт течії. 

“Час вже не повернути назад, але пам'ятати - це обов'язок усіх наступних поколінь. Тому, завдяки цьому крутому проєкту, ми спробуємо зберегти пам’ять про Чорнобильську трагедію назавжди за допомогою музики”, - сказала солістка гурту Олександра Заріцька

Зйомки кліпу гурту KAZKA - це частина культурного проєкту “Звуки Чорнобиля”. На участь у ньому попередньо зголосилися Сергій Міхалок (BRUTTO, Ляпис-98), Олександра Чемерова (Димна суміш, The Gitas), Стасік (Анастасія Шевченко), співачка та бандуристка KRUTЬ, електронний гурт “Вагоновожатые” .

Як ми інформували наших читачів раніше, невідомі молодики спаплюжили кімнату дитячого садка у Прип'яті, історичний вигляд якої нещодавно відновила група сталкерів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.