Догори
Дати відгук

Карантин: у Києві сміття можна віддати кур'єру

Українська організація «Україна без сміття» розпочала нову ініціативу на час карантину через епідемію коронавірусу – «УБС кур’єр». Вони запустили бус, який курсуватиме містом і забиратиме вторсировину

1 хв на прочитання27 Березня 2020, 06:14
pixabay pixabay
Поділитись:

Громадська організація «Україна без сміття» розпочала нову ініціативу на час карантину через епідемію коронавірусу – «УБС кур’єр». Активісти запустили бус, який курсуватиме містом і забиратиме вторсировину на переробку і неліквідні пластики на утилізацію.

Як повідомляє сайт організації, щоб замовити кур’єра, треба заповнити форму.

"Після заповнення форми з вами зв’яжеться менеджерка, з’ясує деталі для оплати і запропонує зручний часовий проміжок для вивозу пакетів. Прийом заявок і формування маршрутного списку займе 3-5 днів, набрати заявки та розрахувати оптимальний маршрут", - пояснюють активісти.

Уся вторсировина і пластикові відходи на спалювання мають бути сухими і чистими. Сортувати не потрібно, можна скласти все в один пакет – на станції сортування посортують.  Ви можете залишити вторсировину в консьєржа, якщо вам так зручно.

Така послуга коштує 200 грн за 120 літровий пакет, доставка і досортування вже входять у ціну.

"Кур’єр працюватиме протягом всього карантину. Якщо послуга виявиться популярною, її надаватимуть і потім", - зазначають у ГО.

Як повідомляв GreenPost, у столиці запустили інтерактивну карту, на якій вказано, де в місті розміщені контейнери для збору твердих побутових відходів, сухої фракції, скла, пластику, паперу, і які обслуговує КП Київкомунсервіс.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко