Догори
Дати відгук

Кабмін призначив в.о. міністра захисту довкілля і природних ресурсів

Ірину Ставчук призначили першим заступником міністра захисту довкілля і природних ресурсів

2 хв на прочитання10 Червня 2020, 13:58
Фото: Мінекоенерго Фото: Мінекоенерго
Поділитись:

Кабінет міністрів України призначив Ірину Ставчук першим заступником міністра захисту довкілля і природних ресурсів. На Ставчук  покладено обов'язки в.о. Міністра  захисту довкілля і природних ресурсів.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Телеграм-каналі.

Наразі, Ірина Ставчук є заступником Міністра енергетики та захисту довкілля України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 870-р).

Що відомо

Відповідно до інформації з сайту Мінекоенерго, народилася 1981 року в Києві. Закінчила з відзнакою теплоенергетичний факультет Київського політехнічного Інституту за спеціальністю "Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг".

Здобула другу вищу освіту в Міжнародному інституті промислової та екологічної економіки (Лунд, Швеція) за спеціальністю "Екологічний менеджмент та політика".

З 2006 по 2017 рр. працювала в Національному екологічному центрі України та координувала роботу у сфері розробки та запровадження кліматоохоронної політики в Україні, брала участь в міжнародних переговорах ООН зі зміни клімату. З 2008 по 2019 рік – координаторка Climate Action Network в регіоні Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії.

Є засновницею, а з 2011 по 2013 рр. головою громадської організації «Асоціація Велосипедистів Києва». Була  у 2015-2019 спостерігачем від громадськості в раді директорів Фонду Чистих Технологій Світового Банку, а  у 2017-2019 рр. -  виконавчою директоркою Центру екологічних ініціатив "Екодія".

Думки

У коментарі GreenPost  щодо долі Мінекоенерго, заступник міністра енергетики та захисту довкілля Ірина Ставчук, зауважила: "Але з точки зору управління, об'єднане міністерство стало надвеликим, з низкою кризових питань і секторів, які потребують складних системних реформ. Тому я цілком підтримую роз'єднання міністерств".

Нагадаємо, Кабмін ухвалив рішення про створення окремого Міністерства захисту довкілля. Відповідну постанову уряд прийняв сьогодні, 27 травня, на своєму засіданні.

Міністерство захисту довкілля було вирішено утворити шляхом виділення його з Мінекоенерго, а не поділу.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.