Догори
Дати відгук

Кабмін призначив в. о. голови Держгеокадастру: що про нього відомо

Тимчасовим очільником Держгеокадастру став Олексій Пінчук

2 хв на прочитання21 Грудня 2020, 12:00
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

21 грудня на позачерговому засіданні Кабмін призначив в. о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. О 10:51 про призначення Пінчука на особистій Facebook-сторінці повідомив нардеп від «Слуги народу» Василь Мокан. 

Новим очільником Державної служби став Олексій Пінчук. 

На офіційному сайті Кабінету Міністрів України інформації про призначення Пінчука поки немає. Також немає її і в Telegram-каналі Олега Немчінова, який публікує офіційні новини Уряду. На сайті Держгеокадастру у розділі «Керівництво» головою Державної служби досі значиться Роман Лещенко, який 17 грудня став міністром аграрної політики. 

Хто ж такий Олексій Пінчук, який за інсайдерською інформацією взяв на себе керівництво Держгеокадастром?

До цього часу Олексій Ігорович працював Головним спеціалістом відділу міжнародних відносин Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель. 

Згідно з оприлюдненою 31 травня 2020 року декларацією, йому належить квартира в Києві, площею 68,6 кв. м., яку Пінчук придбав у червні 2016 року. 

За минулий рік Олексій Пінчук отримав за основним місцем роботи 254 тис. 306 грн заробітної плати. Як додаткове благо отримав 303 грн від Акціонерного Товариство «Універсал Банк». 

Окрім заробітної плати, більше прибутків він не має. Також, згідно з декларацією, немає у Пінчука готівкових заощаджень і банківських рахунків. Не має він у власності й автомобіля. 

Відомо, що Олексій Пінчук одружений з Тетяною Юріївною Вовк. Жінка — власниця квартири в Ірпені, площею 62,5 кв. м. Легковик Smart Fortwo 2011 року випуску теж належить їй. Тетяна Вовк працює у ДП «Центр Державного земельного кадастру». За минулий рік отримала 58 тис. 988 грн зарплати. Вона також пов'язана із ТОВ «РЕД-ГРУП», яке спеціалізується на гуртовій торгівлі. Дружина Пінчука отримала там 5 тис. 410 грн зарплати. А 14 тис. 400 грн прибутку надійшло їй на рахунок як зарплата від товариства «Острейдгруп», яке займається гуртовою торгівлею кормами для тварин. 

Тетяні Пінчук також належать готівкові кошти в розмірі 20 тис. доларів США.  

Як ми інформували раніше, Верховна Рада України призначила Романа Лещенка на посаду міністра аграрної політики. Про це стало відомо під час пленарного засідання парламенту 17 грудня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.