Догори
Дати відгук

Італійка подала до суду на своїх дорослих дітей, які не хочуть від неї з’їжджати

Італія є однією з європейських країн із найвищим рівнем «великих дітей».

2 хв на прочитання02 Листопада 2023, 00:36
Кадр із фільму «Мамій». Фото: primapavia.it Кадр із фільму «Мамій». Фото: primapavia.it
Поділитись:

75-річна італійка з Павії звернулася до суду, зневірившись переконати своїх 40-річних синів з’їхати від неї. Діти не платили за проживання і не брали участі у домашніх клопотах, розповідає видання Prima Pavia.

Італійка розлучена і має власний будинок. Їй набридло те, що 40- та 42-річний сини мають роботу, а отже, й можливість прогодувати себе, але не беруть участі в домашніх витратах і навіть не допомагають їй із господарством.

Суд встав на бік позивачки — їм обом доведеться самостійно знайти житло до 18 грудня 2023 року, повідомляє видання.

У вироку суддя підкреслює, що «постійність володіння майном спочатку могла вважатися виправданою, оскільки ґрунтувалася на зобов’язанні аліментів, покладеного на батьків, але сьогодні це вже не виглядає виправданим, враховуючи, що двом відповідачам більше сорока».

Крім того, під час судового розгляду адвокат жінки навів рішення суду Модени, який описує спільне проживання в будинку батьків як «позику без визначення тривалості», що передбачає повернення будинку, коли цього вимагає законний власник. .

Prima Pavia наголошує, що Італія є однією з європейських країн із найвищим рівнем «великих дітей». Згідно з даними Євростату за 2023 рік, у середньому молоді європейці залишають батьківський дім у віці 26,4 років. В Італії це в середньому 30 років. Лише в шести державах вік вищий: Хорватія (33,4 року), Словаччина (30,8), Греція (30,7), Болгарія й Іспанія (30,3) і Мальта (30,1).

Найбільш емансипованими є діти Фінляндії (21,3 року), Швеції (21,4), Данії (21,7) та Естонії (22,7). Однак за останні 10 років середній вік молодих людей, які залишають батьківський дім, зріс у 14 країнах ЄС, зокрема в Хорватії (+1,8 року), Греції (+1,7) та Іспанії (+1,6).

Раніше ми також писали, що компенсувати зниження народжуваності можна, якщо зробити пріоритетом збереження здоров’я населення — демограф.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.