Догори
Дати відгук

Імунолог пояснила, як впливає потепління на стан здоров'я людей

Лікарка радить людям заздалегідь дізнаватися про прогноз погоди і мати на випадок можливих погіршень самопочуття препарати, призначені або рекомендовані лікарем

1 хв на прочитання14 Квітня 2021, 07:22
Як впливає потепління на стан здоров'я людей Як впливає потепління на стан здоров'я людей
Поділитись:

Різке весняне потепління може нашкодити самопочуттю літніх громадян, а також людей з нестабільним артеріальним тиском, гіпертоніків і гіпотоніків. Про це розповіла імунолога Ірина Ярцева. Вона пояснила, що різке потепління вимагає від людського організму залучити механізми адаптації до температурного стрибка, і далеко не завжди він легко справляється з цим — свідченням цього стає погане самопочуття, що виникає в період подібних перепадів.

«Літні люди, гіпертоніки й гіпотоніки, а також люди зі шкідливими звичками — от хто перший страждає від швидкого потепління погоди», - пояснила лікарка.

Ярцева повідомила, що паління, часте споживання алкоголю, малорухливість, захопленість нездоровою їжею і зайва вага негативно позначаються на стані судинної стінки. Як наслідок цього, знижується еластичність кровоносних судин, через що вони набагато гірше пристосовуються до атмосферних і кліматичних змін, особливо різких.

Таким чином, істотне потепління може виявитися причиною головного болю, сильної втоми, сонливості та перепадів артеріального тиску в бік зростання або падіння.

Спеціаліст порадила, людям чутливим до змін погоди, заздалегідь довідуватися про прогноз і мати на випадок можливих погіршень препарати, призначені або рекомендовані лікарем. Також слід займатися профілактикою подібних ускладнень — більше гуляти на свіжому повітрі, виконувати вправи та зміцнювати імунітет.

За матеріалами wworld.com.ua.

Нагадаємо, британські лікарі пояснили, які 4 продукти здатні знизити тиск.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Більше з GreenPost