Догори
Дати відгук

Хворий на COVID перерізав собі горло на очах у лікарів (відео)

Чоловік вважав, що він заразив багато людей, тому він немає права на життя

1 хв на прочитання03 Лютого 2021, 18:42
Хворий перерізав собі горло на очах у лікарів Хворий перерізав собі горло на очах у лікарів
Поділитись:

Страшний випадок стався у Тернополі — хворий на ковід чоловік перерізав собі шию у лікарні прямо на очах у медиків. Повідомляє "ТСН".

Покійний боровся з вірусом понад півмісяця. Спершу вдома, під наглядом сімейного лікаря. Однак через 10 днів його доправили в лікарню у важкому стані з двобічною пневмонією. Лікарі кажуть, що одразу помітили в чоловіка суїцидні настрої.

"В бесіді завжди проскакували такі думки, що він має дуже важку форму ковіду, він заразив дуже багато людей, що людина, яка от так вчинила, вона немає права на життя", - повідомив директор Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

За словами медиків, це було лише перебільшення пацієнта, адже в період його хвороби на місці роботи захворіла лише одна людина. Його рідна матір та дружина теж були здорові. Лікарі навіть приводили до чоловіка психолога, але він відмовився від його послуг.Пацієнта перевели в палату під постійний нагляд медиків.

"Була проведена розмова з родичами й лікарем-психіатром щодо подальшої тактики, можливого переведення у психдиспансер і о 19 годині на очах у медичного персоналу він вчинив цей акт", - підсумував Ярослав Чайківський.

На жаль, врятувати чоловіка не вдалося.

Покійний майже двадцять років пропрацював у податковій службі Тернопільщини. Колеги згадують його як дуже життєрадісну людину.

Нагадаємо, лікар Комаровський пояснив, чому хворі COVID-19 так часто наважуються на суїцид.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.