Догори
Дати відгук

Група Нафтогаз ввела в експлуатацію нову високодебітну свердловину

Це збільшує видобуток газу на 280 тисяч кубометрів на добу.

1 хв на прочитання13 Червня 2024, 18:30
Група Нафтогаз ввела в експлуатацію нову високодебітну свердловину. Фото: Група Нафтогаз Група Нафтогаз ввела в експлуатацію нову високодебітну свердловину. Фото: Група Нафтогаз
Поділитись:

АТ «Укргазвидобування», що є частиною Групи Нафтогаз, запустило високопродуктивну свердловину з дебітом 280 тис. куб. м газу та 120 тонн газового конденсату на добу, повідомляє пресслужба Нафтогаз.

«Українська енергетика перебуває в критичній ситуації. Група Нафтогаз активно готується бути підтримкою країні в майбутньому опалювальному сезоні та постачати тепло в міста і села. Ми запускаємо нові свердловини, видобуваємо газ і закачуємо його в підземні газосховища. Темпи закачування блакитного палива перевищують минулорічні показники», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Нова свердловина була закладена як розвідувальна, аби провести дослідження перспективних покладів газоконденсатного родовища. Її глибина – 3 км 200 м.

«Дякую колегам, які застосували нові технології та унікальні інженерні рішення, адже завдяки цьому досягли таких показників із видобутку газу на цій свердловині. Наші фахівці продовжують вивчати можливості цього родовища. Воно є одним з найперспективніших в активах Укргазвидобування. Наразі ресурси в його надрах оцінені на рівні близько 1 млрд куб. м газу», – сказав очільник Укргазвидобування Олег Толмачев.

Такого результату вдалося досягли завдяки професійній роботі команди Романа Боднарука та геологів УкрНДІгазу. Роботи з похило-скерованого буріння виконували фахівці одного з відділень бурових робіт БУ «Укрбургаз».

Більше новин читай на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго