Догори
Дати відгук

Горять дніпровські плавні, масово гинуть тварини. Фото та відео

Підпал і млява реакція на пожежу – навмисні, на думку активістів

1 хв на прочитання22 Березня 2020, 12:53
фото Олександра Петренка фото Олександра Петренка
Поділитись:

Вогонь спостерігають мешканці Херсона та околиць. Екологи та небайдужі громадяни публікують на своїх fb-сторніках фото та відео.

"Херсонські плавні знов у вогні. Нуль-реакція зі сторони нової влади, повна бездіяльність поліції. Ігнор профільного міністерства. В минулі роки деякі специфічні екологи звинувачували в усьому "владу бариг та фашистів", яка буцімто спеціально сжигала навесні все живе. Зараз примовкли", – повідомив GreenPost співголова Центру моніторингу влади Ігор Кирикевич.

На думку активіста, підпал і млява реакція на пожежу – навмисні.

"Бракон‘єри спеціально роблять підпали: вони збирають на мілині, де вигорів комиш, щук з ікрою, яка дорівнює по ціні червоній ікрі і дорожче. Всі ринки просто завалені щучою ікрою. Цей факт відомий в Херсоні усім. Також це роблять так звані мисливці: з вогню вискакують очманілі віж жаху та диму кабани та інша дичина, їх розстрілюють просто в упор. Щучих "баронів" без сумнівів знає місцева влада та поліція. Всі в долі", – зазначає Ігор Кирикевич.

Як ми вже повідомляли,  2020-й настільки маловодний, що навіть – уперше за 120 років – весняної повені не буде. Схоже, прогнози справджуються.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.