Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • «Горе переможеним»: у Росії заговорили про свій програш у війні та його наслідки

«Горе переможеним»: у Росії заговорили про свій програш у війні та його наслідки

На РФ чекає не ядерне полум'я і колони «Абрамсів», що йдуть на Москву, а втрата суб'єктності й розчленування.

3 хв на прочитання07 Листопада 2022, 17:51
Поділитись:

Значній частині російського суспільства, бізнесу і навіть еліт хочеться вірити, що у разі поразки все просто повернеться на 23 лютого. Але цього не буде, розповів політолог Микола Севостьянов пропагандистському Телеграм-каналу «Vоенкор Котенок Z».

Політолог переконаний, що заморозити конфлікт уже не вийде, оскільки Захід, із яким начебто воює РФ, «покуштував російської крові і вважає, що може перемогти — не у великій війні, на яку чекали на початку 30-х, а сьогодні, зараз, чужими руками, без своєї прямої участі».

На думку Севостьянова, цей план передбачає ні тотального розгрому, ні застосування ядерної зброї.

«Потрібно, щоб російська армія поступово відходила на старі рубежі. Щоб помилки множилися на зраду, саботаж та бажання «швидше закінчити історію». І якщо в якийсь момент критичної маси буде досягнуто і конструкція впаде, то разом із нею назавжди піде в минуле російський суверенітет», — вважає політолог.

Він прогнозує, що замість «миттєвих апокаліптичних сценаріїв» буде «трагедія, розтягнута на десятиліття». Формально збережеться навіть російська держава. Спочатку посадять маріонетковий уряд («такі знайдуться»), заберуть Крим і, ймовірно, «примусово, знущально повернуть Росію на два століття тому», заборонивши мати Чорноморський флот. Окрім того, над ядерною зброєю спочатку встановлять міжнародний контроль, а через 5-10 років заберуть остаточно. Ресурси теж заберуть — через нову приватизацію, і вже за рік після програшу РФ у війні Захід «отримає повний контроль над надрами та транспортними артеріями».

«По всьому периметру підпалюватимуть регіони, при цьому без формального розчленування (останнє надто небезпечне з погляду посилення Туреччини та Китаю). Де-факто країна перетвориться на парламентську конфедеративну республіку з номінальним центром, який нічого не контролює. Розчленовуватимуть уже потім, виростивши повноцінну суб'єктність нових квазідержав. Природно, все це йтиме руч-об-руч із небувалим зростанням злочинності, формуванням етнорелігійних і кримінальних анклавів та фізичним знищенням тих, хто буде потенційно здатний чинити хоч якийсь опір зазначеним процесам. 

Протягом одного-максимум двох десятиліть Росія буде назавжди знищена не лише як найбільша держава, а й як цивілізація»,
— малює невтішні для росіян картини Севостьянов.

Він передвачає, що у разі поразки в Україні на РФ чекає не ядерне полум'я і колони «Абрамсів», що йдуть на Москву, а незворотна втрата суб'єктності, «національна евтаназія, щодо якої Захід без проблем набере персонал у Росії».

«Vae victis! («Горе переможеним!») — говорили римляни, а вони точно зналися на перемогах і поразках», — говорить політолог.

Також ми розповідали про гірку правду: всі п’ять основних міфів, на яких тримався образ путінського держави, зруйновано — експерт.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
У ЗС РФ ставлять командувати людей без освіти — колишній російський військовик
1 хв на прочитання5 годин тому
На Львівщині начальник військкомату та лікар організували злочинну схему видачі документів для виїзду закордон
1 хв на прочитанняВчора
Фото УП
Цілі вторгнення Росії в Україну є «державною таємницею» — Путін
1 хв на прочитанняВчора
Масований обстріл України ракетами: є поранені
2 хв на прочитанняВчора
Коли Україна може отримати танки Abrams M1: у Байдена назвали терміни
1 хв на прочитанняВчора
Немає жодних ознак, що росія готується застосувати ядерну зброю – Білий дім
1 хв на прочитанняВчора
Білорусь передала в «ДНР», яку офіційно не визнає, гуманітарний вантаж — 12 тонн шпалер
1 хв на прочитанняВчора
Щонайменше 4 масовані ракетні удари РФ очікуються по енергетиці України до кінця опалювального сезону, — експерт
2 хв на прочитання25 Січня 2023