Догори
Дати відгук

Fiat 500e визнали електроавтомобілем року у Великій Британії

Автівка стала "найкращим маленьким електричним автомобілем" за версією DrivingElectric

1 хв на прочитання15 Грудня 2020, 16:57
Всі фото: https://ecotechnica.com.ua/ Всі фото: https://ecotechnica.com.ua/
Поділитись:

За "зеленими" автівками майбутнє Європи.  Виробники сучасних авто змагаються у технічних характеристиках і зовнішньому вигляді електрокарів, але визначають найкращих суворі судді, які оцінюють дизайн, інтер’єр та пробіг.

Так, електромобіль Fiat 500е отримав свою першу нагороду і став «Автомобілем року» у Великій Британії та «Найкращим маленьким електричним автомобілем» за версією DrivingElectric. 

Як пише autogeek.com.ua,  судді досить високо оцінили електромобіль за його стильний дизайн, інтер’єр, наповнений найсучаснішими технологіями, та пробіг в понад 300 км.

Однак однією з головних переваг моделі названа його доступність – придбати Fiat 500е можна за 26,5 тисяч доларів.

«Переможець нашого титулу «Автомобіль року» повинен бути не просто хорошим електромобілем: він повинен справді виділятися серед конкурентів. Абсолютно новий, повністю електричний Fiat 500е робить саме це, зі своїм оновленим стилем, високотехнологічним інтер’єром та запасом ходу. Однак головною його фішкою є доступна ціна: новий Fiat 500е стартує від 20 000 фунтів стерлінгів (26,5 тисяч доларів) – й він дійсно гідний титулу «Автомобіль року» від DrivingElectric», – зазначив Річард Інграм, редактор DrivingElectric.

Варто зазначити, що це звання Fiat 500е отримав ще до виходу на ринок – новинка відправиться до своїх перших власників лише наступного року.

Відомо, скандинави «пересаджуватимуть» населення на електромобілі: витратити сягатимуть $407.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.