Догори
Дати відгук

Електричний Opel розлетівся у продаж як гарячі пиріжки

Opel розпродав річний тираж електричного кросовера Mokka-e ще до старту серійного виробництва.

1 хв на прочитання08 Грудня 2020, 10:48
Поділитись:

Деякі електрокари стають настільки популярними, що ще до виходу у серійне виробництво потенційних покупців на авто більше, ніж машин, які можуть запропонувати виробники. Так, відкриттям минулого року став електричний кросовер  Mokka-e від Opel.

Як повідомив портал  autogeek, весь річний тираж електричного Opel Mokka був розпроданий протягом десяти тижнів після офіційного старту продажів, задовго до того як перші автомобілі доставлять клієнтам у березні 2021 року. В першу чергу це стосується базової модифікації та версії First Edition. 

Попередні замовлення на модель другого покоління компанія почала приймати наприкінці літа, а у дилерських центрах кросовер з’явиться на початку 2021 року.

Проте вже сьогодні відомо: компанія Opel розпродала річний тираж електричного кросовера Mokka-e ще до старту серійного виробництва. Більшу частину кросоверів викупили німці. Причиною тому називаються державні субсидії на електромобілі, які покривають майже третю частину цінника. Завдяки цьому у Німеччині Opel Mokka-e можна придбати за 23 420 євро при повній вартості у 32 990 євро. 

Деякі варіанти Mokka-e розпродані до вересня 2021 року, але все ще є можливість замовити окремі комплектації, а також версії з бензиновими та дизельними двигунами. Завод PSA у Пуассі під Парижем, де Opel Mokka збирають на одній лінії з DS3 e-tense, не може забезпечити більший обсяг.

Відомо, Volkswagen готує два «народні» електромобілі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.