Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Електрокари Peugeot, Citroen та Renault отримають від держави 8 мільярдів євро

У Франції оголосили про програму підтримки місцевих автовиробників обсягом 8 мільярдів євро

1 хв на прочитання28 Травня 2020, 14:38 70
Поділитись:

Франція хоче до 2025 року виробляти не менше 1 мільйона електромобілів на рік, а до 2021 року створити мережу зі 100 тисяч нових станцій зарядки. Така амбітна мета стала однією з причин надання державою підтримки електромобілебудуванню.

Як повідомляє УНІАН, Президент Франції Еммануель Макрон вирішив  вивести свою країну до європейських лідерів виробництва електрокарів і оголосив про програму підтримки місцевих автовиробників обсягом 8 мільярдів євро (8,8 мільярда доларів). 

Зазначаєтся, що центральною частиною плану є бажання спонукати французькі компанії активніше переходити на виробництво екологічно чистих електромобілів. Збільшувати продажі таких моделей планується шляхом збільшення пільг.

"Зокрема, для звичайних покупців знижка при купівлі електромобіля становитиме 7 тисяч євро (раніше 6 тисяч євро), для підприємств - 5 тисяч євро (раніше 3 тисячі євро). Також запроваджується нова пільга у розмірі 2 тисячі євро на купівлю гібридів. До того ж у два рази зростуть виплати, які надає держава при утилізації ДВЗ-автомобілів, що стимулюватиме французів активніше позбуватися старих автомобілів й переходити на сучасні з нижчим рівнем шкідливих викидів", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що уряд значно збільшить фінансову підтримку французьких автовиробників Peugeot, Citroen і Renault, а також підтримку місцевих виробників компонентів для електромобілів, таких як Valeo. При цьому сума у 8 мільярдів євро не включає гарантовану державну позику у 5 мільярдів євро, яку вже виділено Renault для боротьби з наслідками простою через пандемію коронавірусу.

Як відомо, Tesla навчила свої електромобілі не тільки приймати енергію, а і віддавати її назад в мережу. 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.