Догори
Дати відгук

Електрокар Tesla зафіксував дивну аномалію (відео)

Датчик руху в машині побачив потойбічне на пустому кладовищі

1 хв на прочитання13 Січня 2021, 23:36
Поділитись:

Наукові винаходи роблять реальністю те, що ще вчора біло фантастикою. Електрокар Tesla з активованою функцією автопілота зафіксував невидиму людину, яка нібито пересувалася по цвинтарю. Відповідне відео зняв та опублікував у Twitter один з користувачів.

Електрокар чоловіка в цей час знаходився біля невеликого кладовища. Датчики машини показали, що поряд з автомобілем по цвинтарю рухається людина. Але на відео видно, що поруч нікого немає.

Ролик триває лише 14 секунд і весь цей час Tesla сигналізує водієві, що поруч з машиною датчики «бачать» щось і розпізнають це як людину, виводячи відповідне попередження на монітор електромобіля. 

Напевно, якби збій датчиків Tesla стався в іншому місці, ніхто навіть не звернув би на це уваги. Однак посеред сотень надгробків такі показання системи безпеки наводять тільки на думки про привидів.Користувачі Twitter в коментарях до ролика жартома зазначили, що скорше за все це нова функція від Ілона Маска, яка дозволяє бачити привидів. Сам Маск поки також ніяк не відреагував на дивну поведінку електроніки Tesla.

Тим часом науковець розробила прикрасу, яка здатна вимірювати рівень глюкози у крові. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.