Догори
Дати відгук

Націнститут раку очолив екснардеп зі скандальним минулим

Нардеп від «Голосу» Ольга Стефанишина розповіла, що новий керівник інституту голосував за «диктаторські закони 16 січня» та є фігурантом корупційних розслідувань.

1 хв на прочитання10 Березня 2021, 16:39
Ексрегіонал зі скандальним минулим очолив Націнститут раку Ексрегіонал зі скандальним минулим очолив Націнститут раку
Поділитись:

Колишній регіонал Андрій Шипко став виконувачем обов’язків директора Національного інституту раку. Про це йдеться на сайті Інституту.

Рішення було прийнято на вченій раді медустанови. До нього цю посаду займав Олександр Яцина.

Призначення Шипка прокоментувала нардеп від партії Голос Ольга Стефанишина у Facebook.

«Сьогодні в Національному інституті раку свою роботу починає ексрегіонал Андрій Шипко. Буде директором. Призначив його Максим Степанов», — написала вона.

Також вона опублікувала фотографію 2013 року із засідання Верховної Ради, на якій, «не маючи жодних на те повноважень, він «рішає» питання «ліцензування медпрактик».

«Сьогодні по-тихому і без зайвого шуму міністр віддав один із ключових медичних закладів країни в руки Андрія Шипка. Щорічний бюджет Інституту — 220 мільйонів гривень. Додатково Інститут має 1,5 мільярди на ремонт і створення клінічної бази цього року. Ними пан Шипко буде розпоряджатися на пару з міністром Степановим», — додала вона.

Нардеп від «Голосу» також нагадала про те, що Шипко голосував за «диктаторські закони 16 січня», є фігурантом корупційних розслідувань і 15 років працює винятково на державних посадах, має розкішні будинки, квартири, багато нерухомого майна й елітних авто.

Про те, як українським громадським діячам вакцинуватися від COVID, пояснив нардеп (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost