Догори
Дати відгук

Експерт підтримує пропозицію не приймати до інфекційних стаціонарів вакцинованих проти COVID-19

Раз тепер коронавірусна інфекція — це «пандемія невакцинованих».

1 хв на прочитання17 Вересня 2021, 14:30
Лікарня Лікарня
Поділитись:

Голова правління Експертної Ради суспільних досліджень та проектів у сфері національного здоров'я та соціального захисту Інна Березюк у своєму життєписі в Фейсбук підтримала ідею дозволити хворим із зеленими паспортами вакцинації, крім вільного відвідування спортзалів і ресторанів, так само вільно залишати інфекційні стаціонари.

«Повністю згодна. Оскільки деякі з них там були в останні дні вже помічені, що просто ніяк не в'яжеться з «незаразними преференціями», їм подарованими, то абсолютно логічно буде їм звільнити ліжка для інших людей, тим паче, якщо аж сам міністр охорони здоров'я неодноразово підкреслив, що в нинішньому сезоні у нас коронавірусна інфекція — це «пандемія невакцинованих», — переконана Інна Березюк.

Експерт вважає, що в такому разі буде правильно не приймати у стаціонари тих, у кого в застосунку «Дія» є зелені ковідні сертифікати.

«Все одно вже сказано, що вони незаразні, а хворіють на ногах і легко. Не бачу логіки мчати до них на госпіталізацію. Нехай хворіють удома. Статистика за ними сприятлива. А в найостаннішу чергу приймати у стаціонари тих «експертів», які такий ось «карантин» порадили уряду», — пропонує Інна Березюк.

Також ми розповідали, що «ми разом у цьому човні»: лікар пояснює, чому меседж про «пандемію невакцинованих» є шкідливим.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.