Догори
Дати відгук

Екологічне забруднення в курортному містечку Карпат: на Львівщині судитимуть директорів підприємств

Відходи вивозили на Славський закритий полігон.

1 хв на прочитання05 Квітня 2024, 13:34
Забруднення землі Відходи Збитки довкіллю Забруднення землі Відходи Збитки довкіллю
Поділитись:

На Львівщині судитимуть двох керівників комунального підприємства, обвинувачених у забрудненні земель курортного селища Славське, що розташоване в Карпатах. Про це повідомляє обласна прокуратура.

Як стало відомо, обвинувачені протягом 2018-2022 років по черзі у Славську очолювали комунальне підприємство. Вони незаконно захороняли сміття на забороненому для використання місцевому полігоні твердих побутових відходів.

Попередньо, між селищною радою та комунальним підприємством було укладено договір про надання послуг з вивезення побутових відходів. Згідно його умов відходи мали вивозити на діючий Стрийський полігон твердих побутових відходів.

Проте службові особи створювали лише документальну видимість утилізації сміття за визначеним договором місцем. А насправді вивозили його на Славський закритий полігон, фунціонування якого з 2010 року зупинена згідно приписів Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Внаслідок таких дій спричинено екологічне забруднення земель поряд з полігоном, прибережної захисної смуги та поверхневих вод місцевої річки. Загальна сума збитків становить майже 2,8 млн грн.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Більше з GreenPost