Догори
Дати відгук

Екологічна катастрофа — 150 км морського узбережжя покриті нафтопродуктами та тілами тварин (відео, фото)

В Ізраїлі волонтери та надзвичайники намагаються врятувати, ще живих постраждалих та чистять пляжі

1 хв на прочитання22 Лютого 2021, 08:50
Фото AP Photo / Ariel Schalit - 150 км морського узбережжя покриті нафтопродуктами та тілами тварин Фото AP Photo / Ariel Schalit - 150 км морського узбережжя покриті нафтопродуктами та тілами тварин
Поділитись:

Близько 150 кілометрів прибережної смуги Ізраїлю пошкоджені від розливу нафтопродуктів в Середземному морі.

За оцінками місцевого міністерства екології, мова йде про велику екологічну катастрофу, для подолання збитків від якої буде потрібно не менше 10 років. Пошкоджено пляжі, постраждали морські тварини, в тому числі занесені в Червону книгу. Повідомляє timesofisrael.

З півночі на південь від Хайфи до Ашкелона на березі зустрічаються чорні плями й смуги. У заповіднику Гадор біля міста Хадера постраждали риби, черепахи й інші морські мешканці.

Управління природи й парків Ізраїлю закликало людей триматися якомога далі від пляжів в 16-ти найбільш забруднених зонах. Під час прибирання пляжів кілька добровольців були госпіталізовані після вдихання парів нафти.

Екологи припускають, що штормова погода виштовхнула забруднюючі речовини на берег. Однак причини розливу нафти, що загрожують узбережжю й дикій природі, досі не встановлені.

Нагадаємо, вражаючий випадок стався у США — у пасажирського літака Boeing 777 після вильоту відірвалася вся обшивка правого двигуна, її уламки впали на житлові райони. Сам двигун загорівся. Місцеві жителі зробили лячні фото та відео.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.