Догори
Дати відгук

У Запорізькій області невідомий хижак винищує свійських тварин (відео)

Місцеві мисливці оголосили на нього полювання

2 хв на прочитання12 Січня 2021, 23:32
Поділитись:

У Запорізькій області невідома істота нищить домашніх тварин. Лише за останній тиждень у селі Біленьке загинули десятки кролів та курей. Нападниця майже не їсть здобич та відгризає їй голови. А залізні сітки та міцні клітки для неї не перешкода. Повідомляє "ТСН". 

Понівечені клітки, вирвані й прогризені сітки з міцного дроту – пан Іван показує своє знищене господарство. Ще кілька днів тому в чоловіка було зо два десятки кролів. Усіх вранці знайшов з відкушеними головами.

Хто нападник — селяни не можуть дійти згоди. Згадали навіть про чупакабру. Собаки, які є на кожному подвір'ї, безпорадні. Людей вони не підпускають, а от від таємничого створіння вберегти не можуть. 

Задушені кролі — біля кліток і досі. Місцевий житель Олексій каже – невідомий звір прийшов вночі з лісосмуги, розтрощив паркан і зробив підкоп. Клітки тварин теж не врятували. Істота вбила кожну, але знову навіть не поласувала здобиччю, лишивши тушки на підлозі.

Одна така клітка важить до 70 кілограмів, її навіть важко посунули від стінки. Але міцну металеву сітку розірвали, немов гнилі нитки. 

Вбиті кролі, кури, гуси та навіть свині – жителі Біленького не знають, чого чекати далі. Днями черепи та рештки тварин знайшли в лісі поблизу села місцеві школярі.

Чутки про чупакабру, яка вбиває худобу, щороку виникають у різних областях України. Проте завжди таємниче створіння виявлялося хворим чи мутованим вовком, собакою, лисицею чи тхором, заспокоюють селян лісничі та посадовці. За допомогою місцеві звернулися до районних можновладців. І невдовзі на пошук хижих та здичавілих тварин навкруги села вирушать мисливці. 

Тим часом камерунські вівці прославили Одеський зоопарк (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко